Від редактора

Анотація

Шановні науковці

Журнал      STUDIES      IN       HISTORY      AND      PHYLOSPHY      OF SCIENCE AND TECHNOLOGY (ДОСЛІДЖЕННЯ З ІСТОРІЇ І ФІЛОСОФІЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ) є фаховим науковим виданням з історичних та філософських (Філософія науки) наук. Журнал, заснований у 1993 р., видавався під назвою «Вісник Дніпропетровського університету. серія Історія і філософія науки і техніки». Під зазначеною назвою вийшло 25 номерів журналу до 2017 р. включно. У зв’язку зі зміною назви Дніпропетровського університету виникла необхідність зміни й назви журналу. З № 26 журнал починає виходити під новою назвою. яка зазначена на його обкладинці.

Оскільки журнал STUDIES IN HISTORY AND PHYLOSPHY OF SCIENCE AND TECHNOLOGY (ДОСЛІДЖЕННЯ З ІСТОРІЇ І ФІЛОСОФІЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ) є правонаступником журналу «Вісник Дніпропетровського університету. серія Історія і філософія науки і техніки», нумерація журналів зі зміненою назвою буде продовжуватися.

Редколегія журналу, яка складається з відомих фахівців в галузі історичних і філософських наук (як вітчизняних, так і закордонних), запрошує науковців зазначених напрямів наукових досліджень надсилати свої дослідницькі матеріали для публікації в науковому фаховому журналі STUDIES IN HISTORY AND PHYLOSPHY OF SCIENCE AND TECHNOLOGY (ДОСЛІДЖЕННЯ З ІСТОРІЇ І ФІЛОСОФІЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ). Сайт журналу: vestnikdnu.dp.ua

З повагою,
головний редактор
д. і. н., проф. В. С. Савчук

Опубліковано
2018-07-29