Від редактора

Автор(и)

  • В. С. Савчук

DOI:

https://doi.org/10.15421/261801

Анотація

Журнал STUDIES IN HISTORY AND PHYLOSPHY OF SCIENCE AND TECHNOLOGY (ДОСЛІДЖЕННЯ З ІСТОРІЇ І ФІЛОСОФІЇ НАУ- КИ І ТЕХНІКИ) є фаховим науковим виданням з історичних та філософських (Фі- лософія науки) наук. Журнал, заснований у 1993 р., видавався під назвою «Вісник Дніпропетровського університету. Серія Історія і філософія науки і техніки». Під зазначеною назвою вийшло 25 номерів журналу до 2017 р. включно. У зв’язку зі зміною назви Дніпропетровського університету виникла необхідність зміни й назви журналу. З No 26 журнал починає виходити під новою назвою, яка зазначена на його обкладинці.

Оскільки журнал STUDIES IN HISTORY AND PHYLOSPHY OF SCIENCE AND TECHNOLOGY (ДОСЛІДЖЕННЯ З ІСТОРІЇ І ФІЛОСОФІЇ НАУКИ І ТЕХ- НІКИ) є правонаступником журналу «Вісник Дніпропетровського університету. Серія Історія і філософія науки і техніки», нумерація журналів зі зміненою назвою буде продовжуватися.

Редколегія журналу, яка складається з відомих фахівців у галузі історичних і філософських наук (як вітчизняних, так і закордонних), запрошує науковців зазна- чених напрямів наукових досліджень надсилати свої дослідницькі матеріали для публікації в науковому фаховому журналі STUDIES IN HISTORY AND PHYLO- SPHY OF SCIENCE AND TECHNOLOGY (ДОСЛІДЖЕННЯ З ІСТОРІЇ І ФІЛОСО- ФІЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ).

Опубліковано

2021-04-17